Piger - Drenge - Søg

Piger

Placering BadmintonID Navn Klub Point
1 051226-03 Hannah Christiansen Kolding BK 103
2 040203-01 Sofie Amalie Lausen Højbjerg 98
2 081023-04 Sofie Dahl Herlev/Hjorten 98
4 070528-04 Nicoline Griffenfeldt Rasmussen Kolding BK 92
4 070409-02 Amélie Overgaard Odense OBK 92
4 090526-01 Isabella Nim Jensen Badminton Esbjerg 92
7 090426-02 Camille Læssø Unger Vejle 83
8 060727-07 matilde jørgensen Horsens 82
8 041216-10 Sara Mizrachi-Hansen Langeskov 82
10 090502-01 Filippa Østergaard Salomonsson Vejle 81
10 090206-01 Mille Riis Haferbier Sørensen Højbjerg 81
10 041122-02 Laura Bangshåb Vissenbjerg 81
10 090513-01 Agnes Karen Vanløse 81
10 050530-01 Amalie Kjalke Greve 81
10 060105-01 Cecilie Orbesen Vejle 81
10 041110-05 Sofia Aarrebo Petersen Svendborg 81
10 100504-01 Marie Faust Kjær Viby J 81
10 051123-01 Lærke Wiktoria Wendel Badminton Esbjerg 81
10 080331-01 Clara Fagernæs Hjørring 81
10 101126-02 Alva Jacobsen Solrød Strand 81
10 050912-07 Julie Rohde Pedersen Horsens 81
10 050629-01 Julie A. Brinch Badminton Esbjerg 81
10 050328-10 Celine Hartig Andreasen Horsens 81
10 050621-05 Annemette Kjølby Hansen Gentofte 81
10 050624-12 Cecilie Koefoed Uggerhøj Højbjerg 81
10 041018-09 Amalie Kølbek Hillerød 81
10 060207-03 Cecilie Uhlmann Aabenraa 81
10 050930-05 Mette Callesen Kragh Højbjerg 81
10 061003-02 Luna Lynggaard Sloth Herning 81
10 040826-01 Emma Thomsen Hørning IF 81
10 080907-02 Camille Falgren Vilger Svenstrup 81
10 050924-02 Ida Telling Vejle 81
10 050114-02 Liv Hinge Pedersen Humlebæk 81
10 051027-04 Ida Klausholm Jørgensen Vejle 81
10 080404-01 Astrid Kruse Værløse 81
36 070130-01 Victoria Haurholm-Rasmussen Solrød Strand 80
36 040225-08 Sofie Solveig Hansen Højbjerg 80
36 050511-09 Michelle Berg Kolding BK 80
36 030113-08 Athena Jensen Odense OBK 80
36 060508-04 Caroline Søgaard Holme Vanløse 80
36 080324-08 Caroline Due Kühl FKIF Frederiksberg 80
36 100727-01 Mejse Marie Wendel Badminton Esbjerg 80
36 090213-01 Monica Ravnsborg Græsted 80
36 050610-07 Mia Hundrup Rødekro 80
36 030402-03 Pernille Blok Ikast 80
36 020110-10 Eline Kudahl Lyngsø Skalborg SK 80
36 030725-04 Iben Lauritzen Møller Ikast 80
36 031202-16 Cecilie Myrup Dalum Hjallese BK 80
36 081125-01 Ana-Isabell Belisario Greve 80
50 070211-02 Victoria S. Holberg Kolding BK 77
51 070105-04 Maj Bach Moesgaard Odense OBK 75
52 080614-01 Mathilde Bach Moesgaard Odense OBK 74
53 050629-09 Louise Kingshott Skanderborg Badminton 72
54 050906-09 Frida Marie Grundtvig Jensen Viborg 71
55 110814-02 Ida Boesen Skovshoved 64
56 080508-09 Mille lauridsen Tarup-Pårup 63
56 120410-01 Maja Toftgaard Værløse 63
56 080810-01 Sofia Therese Kallesø Hansen Horsens 63
56 080129-06 Anna Minke Mikkelsen Viby J 63
56 070412-06 Isabel Lynggaard Snekkersten 63
56 091229-07 Viola Jørgensen Nordbyens Badmintonklub 63
62 071030-11 Laura Fruensgaard Hørsholm 62
62 100723-05 Savannah Fly Sevelsted Herning 62
62 051101-03 Laura Nøhr Ølstykke 62
62 070729-01 Vibeke Winther-Jensen Værløse 62
62 060330-05 Emma Østergaard Svarrer Fredensborg 62
62 111111-958 Sofie Rasmussen Horsens 62
62 090517-03 Zoe Ruoyi Zhuang Herlev/Hjorten 62
62 050221-04 Mathilde Söderberg Kolding BK 62
62 061130-07 Ane Groth Jensen Frederiksberg 62
62 060530-13 Laura Hesselberg Hjørring 62
62 021021-14 Julie Rud Nielsen Nr. Broby 62
62 091217-03 Nikoline Hardenskou Viby J 62
62 080217-04 Katrine Reimers Tolbøl Augustenborg 62
62 071110-01 Caroline Mouritsen Odense OBK 62
62 061231-01 Emma Hartig Andreasen Horsens 62
62 050107-06 Helene Winther-Jensen Værløse 62
62 040418-07 Anna Sofie Schwartz Hansen Odense OBK 62
62 080302-04 Sarah Nørby Gadsbøll Herlev/Hjorten 62
62 081229-06 Hlin Kalff Jensen Brørup 62
62 041129-02 Trille Tanghøj Værløse 62
82 070119-01 Nicoline Tang Odense OBK 61
82 050907-03 Caroline Kolbro Hjortshøj Skagen 61
82 050503-07 Emma Pi Carlstedt KBK Kbh. 61
82 041222-04 Karoline Hejselbæk Bach Herning 61
82 040204-02 Nikoline Søndergaard Laugesen Ikast 61
82 070425-02 Marie Louise Schwartz Hansen Odense OBK 61
82 070530-02 Mathilde Rasmussen Horsens 61
82 040318-05 Cecilie Porsgaard Kristensen Solrød Strand 61
82 091212-01 Marguerite Langhoff Måløv 61
82 040702-06 Laura grønvall Firehøje 61
82 110314-01 Merle birkmose Herning 61
82 060317-02 Mathilde Slotsager Badminton Esbjerg 61
82 090219-01 Vilma Karlsson Nielsen abc Aalborg 61
82 070306-02 Lærke Bach Ruager Svenstrup 61
82 070112-03 Smilla Lilleskov Nielsen Hvidovre 61
82 101107-01 Maja Skjoldborg Badminton Esbjerg 61
82 060716-10 Mathilde bjørnø petersen Svendborg 61
82 040302-06 Nynne Risvig Klinkby Horsens 61
82 040505-03 Louise Frandsen Herning 61
82 060920-04 Helene Svejgaard Herlev/Hjorten 61
82 071109-01 Amalie Broe Worsøe Horsens 61
82 080608-05 Celine Fly Sevelsted Herning 61
82 070604-01 Olivia Isabella Bjerre Struck Solrød Strand 61
82 050713-03 Emilie Kesting Hvidovre 61
82 060614-02 Emilie Soelberg Solrød Strand 61
82 050518-02 Signe Kjellerup Viborg 61
82 100125-03 Matilde Falkenberg Viby J 61
82 080131-06 Siv Saabye Herlev/Hjorten 61
82 060930-07 Andrea Holst-Salomonsen Kolding BK 61
82 070402-01 Sophia Gomig-Hansen Horsens 61
82 040107-01 Nicoline Mølgaard Brønderslev 61
82 090323-02 Sine-Marie Flink Iversen KMB2010 61
82 060115-01 Sofie Moesgaard Herning 61
82 050613-09 Dicte Jensen Sæby 61
82 050831-03 Lene Kristensen Odense OBK 61
82 070723-02 Anne-Sophie Ørum Petersen Lyngby 61
82 080521-02 Kristine Nørgaard Pedersen Herlev/Hjorten 61
82 040207-05 Calina Jensen Hillerød 61
82 080308-02 Marie Bloch Østergaard Højbjerg 61
82 050805-01 Maria Lausten Dybbøl 61
82 050114-04 Freja Hinge Pedersen Humlebæk 61
82 050311-08 Cecilie Pedersen abc Aalborg 61
82 060311-03 Klara Birkedal Højbjerg 61
82 091227-01 Sofie Kolind Sprogøe Ledøje-Smørum 61
82 050913-07 Johanna Kopprasch Sørensen Greve 61
82 061118-02 Luna Torp Aalborg Triton 61
82 061011-04 Laura Tranholm Vejle 61
82 051024-05 Karoline Lynge Olesen Herning 61
82 090424-05 Emma Bendix Aggerholm Hadsund 61
82 040720-02 Anna Ringsted Andersen Odense OBK 61
82 070830-04 Jakobine Amalie Thomsen Aabenraa 61
82 070419-01 Anne Sofie Grandahl Jakobsen Horsens 61
82 091015-02 Mathilde Rasmussen Aarhus AB 61
82 070617-01 Anne-Mai Guldbrandt Herning 61
82 060326-01 Amanda Aarrebo Petersen Svendborg 61
82 091012-01 Mia Lykke Alder Badminton Esbjerg 61
82 100127-02 Lise Møller Mørch Aalborg Triton 61
82 041219-02 Jasmin Nielsen Hillerød 61
82 041002-06 Emilie Frederiksen Horsens 61
82 030430-11 Bodil Sawade (EU) Ikast 61
82 040522-05 Cecilie Burkarl Pedersen Rønde Efterskole 61
82 050503-08 Sofie An Carlstedt KBK Kbh. 61
82 090725-02 Caroline Platzer Funder FKIF Frederiksberg 61
82 090520-03 Liva Anna Nissen Badminton Esbjerg 61
82 090603-02 Cathrine Søegaard Holme FKIF Frederiksberg 61
82 080506-01 Laura Østergaard Svarrer Fredensborg 61
82 061013-12 Stine Würtz Skelkjær Vejle 61
82 060516-03 Naja Stig Christensen Odense OBK 61
82 050403-02 Anne Toft Nørgaard Odense OBK 61
82 070712-03 Lærke Olsen Badminton Roskilde 61
82 060222-01 Anne Mouritsen Svendborg 61
82 040813-06 Mia Rosenberg Aalborg Triton 61
82 080505-01 Athene Lyduch Thornild Solrød Strand 61
82 090629-04 Maja Ullegård Hvidovre 61
82 110304-01 Emma Nissen Nielsen Viby J 61
82 050815-05 Camilla Reimers Tolbøl Augustenborg 61
82 070929-02 Yshi Fabon Lyngby 61
82 060503-01 Sophia Lemming Højbjerg 61
82 040623-04 Sophie Mølgaard Madsen Sportsefterskolen SINE 61
82 060118-04 Ellen Albeck Horsens 61
82 040430-03 Laura Laursen Viby J 61
82 040626-06 Anna Tranegaard Vejle 61
82 041125-02 Sarah Seline Floman Lillerød 61
82 060428-01 Naja Abildgaard Solrød Strand 61
82 060525-03 Johanne Mortensen Odense OBK 61
82 060830-04 Nora Thorndahl Balieu Hillerød 61
168 050712-01 Ea Schouenborg Højbjerg 60
168 071022-01 Terese Gammelgaard Hjørring 60
168 080624-01 Filippa Pedersen Gentofte 60
168 050202-06 Caroline Birkedal Pedersen Greve 60
168 030628-04 Josefine Eggert Jackson Hvidovre 60
168 061116-02 Astrid Kloppenborg Pedersen Odense OBK 60
168 080612-04 Freya Björk Helmer abc Aalborg 60
168 051128-06 Victoria Lund Borup Svenstrup 60
168 050517-04 Cecilie Lynggaard Snekkersten 60
168 070910-01 Emma Dalsgaard Nordbyens Badmintonklub 60
168 101113-01 Clara Amalie Hegelund Bruun Græsted 60
168 080218-01 Sarah Jeppesen Lillerød 60
168 040314-02 Rakel Højriis Silkeborg BK 60
168 070807-03 Anine Falgren Vilger Svenstrup 60
168 040322-06 Nicoline Faurbye Odense OBK 60
168 070227-02 Marie Søndergaard Laugesen Aalborg Triton 60
168 030706-04 Victoria Louise Nielsen Rønde Efterskole 60
168 040814-13 Gry Augusta Blenstrup Viborg 60
168 120228-01 Rosa Storm Callesen Viby J 60
168 050619-02 Anna Klausholm Højbjerg 60
168 010921-04 Christina Vejby Larsen Højbjerg 60
168 100325-02 Aya Marie Kirkhoff Stougaard Aalborg Triton 60
168 080105-02 Laura Bang Klitgaard abc Aalborg 60
168 060807-03 Sophie Brixen Hillerød 60
168 080927-04 Kaya Bjerre Struck Solrød Strand 60
168 050720-11 Emilie Bang Greve 60
168 050406-02 Benedicte Maarbjerg Meedom Herning 60
168 080801-02 Hannah Riis Treloggen Lyngby 60
168 060408-02 Lily Gudrun Haugaard Dupont KBK Kbh. 60
168 081020-01 Eline Mathilde Landsvig Vanløse 60
168 070410-01 Emma Christensen abc Aalborg 60
168 060505-01 Nikoline Aagaard Aabenraa 60
168 031011-03 Maria Søgård Andersen Hvidovre 60
168 070406-02 Andrea Meyer Greve 60
168 070111-01 Regitze Kørup Abildgaard KBK Kbh. 60
168 070225-02 Thea Sisse Rink KBK Kbh. 60
168 041010-02 Emilie Faurby Hansen Horsens 60
168 060614-08 Nikoline Brunsgaard Toft Svenstrup 60
168 100521-03 Anna Esther Flugt Kold Aarhus AB 60
168 080923-02 Dicte Koefoed Uggerhøj Højbjerg 60
168 050205-10 Mathilde Illemann Søndergaard Højbjerg 60
168 080229-02 Natasja Pilvad Hillerød 60
168 060714-09 Sofie Bardenfleth-Hansen Løjborg Skælskør 60
168 060107-01 Ingrid Riber Have Højbjerg 60
168 080525-02 Ida Nissen Nielsen Viby J 60
168 060114-01 Victoria L. Birkelund Brørup 60
168 050204-02 Louise Liljegren Dybbøl 60
168 080105-01 Freja Haagensen Aalborg Triton 60
168 020914-06 Emilie S. Holme Vanløse 60
168 051209-03 Vigga Elise Kierkegaard Svendborg 60
168 050715-01 Anne Marie Colstrup Lillerød 60
168 050923-05 Emma Kajsa Rue Rasmussen Viby J 60
168 040331-17 Lykke Michelsen Bramdrupdam BG IF 60
168 090506-01 Frida Roed Skov Badminton Esbjerg 60
168 050309-02 Sofie Sieck Overbeck Odense OBK 60
168 031201-05 Josefine Jespersen Nr. Lyndelse 60
168 030611-02 Camilla Quist Slott Ikast 60
168 060710-03 Luna Rønn Andersen Aarhus AB 60
168 080713-01 Silje Nielsen Hillerød 60
168 050311-02 Freia Hansen Højbjerg 60
168 021101-03 Malou Søgaard Jellesen Gug 60
168 021101-10 Freja Würtz Fredensborg 60
168 030428-04 Dikte Bundgård Ikast 60
168 040301-06 Nikoline Danehøj Greve 60
168 040805-12 Kirstine Lyskjær Østergaard Horsens 60
168 050910-01 Simone Sørensen Holbæk 60
168 080806-01 Sara Møller Knudsen Badminton Esbjerg 60
168 100524-02 Tilde Daugaard Hjørring 60
168 111105-01 Lærke Mouritsen Svendborg 60
237 080514-02 Karoline Rytter Ringive-Lindeballe IF 50
238 090115-04 Ronja Kruse Præstkær Jørgensen KBK Kbh. 46
238 090120-02 Cecilie-Ivalu Søndergaard Hansen Skibby 46
238 061120-02 Anna Sofie Skalborg Gottlieb Brande 46
241 111106-04 Lærke Pedersen Højbjerg 45
241 070203-02 Emma Mahler Winther Ringive-Lindeballe IF 45
241 110206-03 Iben Kamper Ringsted 45
241 101129-02 Marie Schleimann Hinnerup 45
245 070605-05 Signe Pedersen Grønbjerg Langel. 44
245 080117-05 Laura Harbo Drive Kbh. 44
245 081113-05 Emilie Skalborg Gottlieb Brande 44
245 060302-17 Laura Plougmann Mathiasen Brande 44
249 110905-03 Vigga Møller Enevoldsen Viby J 43
249 100624-01 Signe Filtenborg Larsen Grindsted BK 43
249 040903-12 emma lehd møller Nivå-Kokkedal 43
249 050527-12 Anne Sofie Risbøl Hansen Bække 43
249 090403-03 Carmen Brun Lillholm Nivå-Kokkedal 43
249 061127-13 Naya Søndergaard Simonsen Aarhus AB 43
249 101210-01 Laura König Skibby 43
249 090616-07 Alma Gaardhøj KBK Kbh. 43
249 070207-05 Isabel Sander-Thomsen Nivå-Kokkedal 43
249 070319-05 Clara Hagner Sørensen KMB2010 43
249 090717-02 Alea Dinnie Jensen Nyborg 43
249 040128-12 Grace Koch Vejle 43
261 061225-02 Mathilde Stentoft Jacobsen Badminton Roskilde 42
261 061112-14 Julie Lykke Nielsen Ry 42
261 060912-07 Signe Andresen Nivå-Kokkedal 42
261 070916-03 Rebekka Undall-Behrend Hjørring 42
261 080916-01 Emma Kjeldbjerg Horsens 42
261 050511-14 Matilde Nielsen Bække 42
261 070428-02 Sarah Feng Olsen Lyngby 42
261 061204-05 Therese Dybkjær Hadsten BK 42
261 061029-03 Caroline Sofie Janfelt Hvidovre 42
261 070630-04 Victoria Glerup Hangaard Pedersen Hadsund 42
261 061122-01 Freja Krabbe Horsens 42
261 080215-05 Mille Marnow Ragus Næsby 42
261 040420-07 Laura Schøn Christensen Aalborg Triton 42
261 051114-02 Emma Bygum Greve 42
261 070418-09 Salma Maria Mahmood Hvidovre 42
261 090429-02 Josefine Hastrup Charlottenlund 42
261 040710-11 Mari-Louise Jarl Zeeberg Møller Odense OBK 42
261 121028-03 Freja Nim Jensen Hjerting IF 42
261 090414-03 Signe Marie Lind Wager Hadsten BK 42
261 071113-05 Eva Ancher Ødum Madsen Nivå-Kokkedal 42
261 060409-11 Emilie Vestergaard Hansen Badminton Roskilde 42
261 051012-03 Jade Troccon Phillipsen Bække 42
261 080702-10 Karla Bjerre Martinussen Vejle 42
261 080418-02 Asta Steen Hansen Skælskør 42
261 070202-05 Emma Moseholm Pedersen Nr. Broby 42
261 061108-04 Alma Sabroe Badminton Roskilde 42
261 050311-01 Lærke Thomsen Kolding BK 42
261 081119-02 Nikoline Johansen Højbjerg 42
261 051013-07 Matilde Poulsen Måløv 42
261 060627-08 Freja Hansen Badminton Roskilde 42
261 050218-66 Linh Dan Nguyen abc Aalborg 42
261 080205-03 Silje Astrup Kolding BK 42
261 070428-08 Laura Verna Wohlmuth Frederiksberg 42
261 041028-01 Lærke Tolstrup Hvid Odense OBK 42
261 050922-05 Rosalina Langhoff Gentofte 42
261 080317-03 Sophia Victoria Steinmejer Odense OBK 42
297 040727-17 Julie Helbæk Lang Nivå-Kokkedal 41
297 050421-08 Mathilde Mogensen Bramdrupdam BG IF 41
297 040701-04 Sofie Karmann Hillerød 41
297 071114-01 Marie Viscovich Gentofte 41
297 080108-02 Alberte Jensen Sæby 41
297 040320-03 Natalia Dyrbye Gødvad, Silkeborg 41
297 060731-23 Liva Würtz Fredensborg 41
297 100205-02 Frida Kruse Møller Islands Brygge 41
297 040924-07 Nanna Liebach Måløv 41
297 050727-05 Isabella Andersen Kullerup/Refsvindinge 41
297 090505-02 Olga Stamm Køge 41
297 020119-11 Eva Lykke Simonsen Hvidovre HB2000 41
297 080823-02 Sara Palling Humlebæk 41
297 051225-01 Sofie Røjkjær Kjøbsted Brønderslev 41
297 060710-13 Merle Clementine Alstrup Thomsen Randers BK 41
297 050409-03 Sille Rohde Bertelsen Horsens 41
297 040103-04 Mathilde Deleuran Herning 41
297 060608-11 Camilla Kjellerup Hadsund 41
297 070307-02 Caroline B. Hansen FKIF Frederiksberg 41
297 090121-02 Sophia Loudrup Solrød Strand 41
297 071003-02 Sille Skriver abc Aalborg 41
297 050913-10 Emma Rose Lyngby 41
297 081127-01 Malou Clausen Værløse 41
297 050114-20 Lise Bredkjær Juhl Pedersen Spjald 41
297 080127-02 Johanne Tvorup Christensen Badminton Esbjerg 41
297 051216-10 Asta-Marie Mikkelsen Grenå 41
297 050128-01 Sarah Skriver abc Aalborg 41
297 070409-04 Katara Shraddha Jensen Taastrup TIK 41
297 060322-08 Freja Elkær Bruun Odense OBK 41
297 081203-02 Claudia Pagans Frandsen Hørsholm 41
297 060214-03 Julie Da Costa Carlsen Greve 41
297 050306-02 Norah Jeppesen Hillerød 41
297 041112-01 Mie Andersson Skovshoved 41
297 060701-03 Julie Lange Hemmingsen Odense OBK 41
297 080506-04 Alina Wolf Dybbøl 41
297 070315-04 Katrine Bennhøft Aabenraa 41
297 090416-03 Maja Louise Søgaard Gedved 41
297 050621-06 Laura Borg Andersen abc Aalborg 41
297 110223-02 Karoline Kruse Værløse 41
297 080715-03 Anna Jørgensen Græsted 41
297 070405-01 Sophia Bruun Madsen Holbæk 41
297 051027-06 Laura Ulberg Poulsen Viborg 41
297 040201-01 Filippa Ørum-Petersen Højbjerg 41
297 040630-04 Hannah Pilegaard Hansen Værløse 41
297 030531-07 Frederikke Nielsen Lillerød 41
297 060214-02 Kajsa van Dalm Brønderslev 41
297 091008-05 Inéz Zenteno Willumsen Køge 41
297 060922-05 Ida Marie Rogde Petterson Odense OBK 41
297 060724-03 Caroline Mørch Nilsen Greve 41
297 040415-10 Lærke Boendorf Madsen Hinnerup 41
297 110821-02 Nanna Rosendahl Helmer Hvidovre 41
297 060711-01 Viktoria Karlsson Nielsen abc Aalborg 41
297 040106-13 Julie Ellegaard hansen Firehøje 41
297 051004-05 Maiken Johansen Viby J 41
297 040611-02 Laura Rafn Måløv 41
297 050510-07 Emma Andkjær Taastrup TIK 41
297 021203-02 Silje Valsted Rønde Efterskole 41
297 050220-04 Cecilie Dam Horsens 41
297 070305-01 Karoline Pedersen Odense OBK 41
297 060626-01 Cathrine Marie Wind Kolding BK 41
297 070919-02 Amalie Harboe Dragør 41
297 060523-08 Cassandra Francke-Mikkelsen Herlev/Hjorten 41
297 040722-01 Dagmar H Leth Rønde Efterskole 41
297 041108-03 Jeanne Sørensen Toftlund Idrætsfore. 41
297 061128-01 Ida Støttrup Nissen Svenstrup 41
297 050919-04 Ida Wittrup Jørgensen Måløv 41
297 060929-01 Alberte Petrea Prasz Espersen Holbæk 41
297 080414-02 Freja Leander Krarup Fredensborg 41
297 041223-01 Sofie Thomsen Skagen 41
297 070417-08 Nanna Kaasbjerg KBK Kbh. 41
297 050605-04 Amalie Baagøe Rysgaard Viborg 41
297 011020-05 Xenia Pedersen Greve 41
297 060804-01 Louise Björnholdt Madsen Skibby 41
297 040206-01 Amanda Abildgaard Solrød Strand 41
297 071227-01 Sophie Christine Nielsen Lyngby 41
297 050201-11 Sofie Landbo Kolding BK 41
297 030620-01 Mathilde Albæk Ryevad Rønde Efterskole 41
297 030423-06 Karoline Jørgensen Næsby 41
297 070611-01 Josefine Winther Nielsen Hillerød 41
297 091026-02 Rosa Rasmussen Hillerød 41
297 050102-01 Laura Fischer Gørlev 41
297 080321-03 Clara Uhre Køge 41
297 080604-03 Vega Hoffensetz Fogh-Schultz Nyborg 41
297 080314-01 Carla Marie Soelberg Holte 41
297 051106-03 Mathilde Jacobsen Ringsted 41
297 060301-01 Camille Marie Soelberg Holte 41
297 060814-01 Maria Højlund Tommerup Solrød Strand 41
297 070321-01 Malou Pedersen Lillerød 41
297 021223-01 Maja Segato Kolding BK 41
297 061021-01 Signe Bugtrup Viby J 41
297 030320-08 Frida Staal Rønde Efterskole 41
297 031128-09 Malene Kristensen Aabenraa 41
297 060621-01 Ellen Ringer Gudmand Skovshoved 41
297 030628-01 Alberte Christensen Ikast 41
297 090609-05 Elin Uhre Køge 41
297 050311-03 Vera Dalsgaard Nordbyens Badmintonklub 41
297 080119-02 Signe Beyer Fredensborg 41
297 090102-01 Leah Ruepp Henningsen Solrød Strand 41
297 050602-11 Clara Ellemann KMB2010 41
297 090428-03 Ida Arnth Bach Valby BC 41
297 070620-03 Maria Hilmar Greve 41
297 010709-06 Laura Skjødeberg Almind Hinnerup 41
297 050305-03 Josephine Amalie Arendt Lyngby 41
297 090807-01 Julie Beltoft Jernløse 41
297 091214-01 Sally Lind Jørgensen Odense OBK 41
297 060117-10 Stine Spangsberg Vejle 41
297 071025-01 Luna Haarkjær Hillerød 41
297 070829-07 Luna Lind Jørgensen Odense OBK 41
405 060504-06 Laura Juul Baldtzar Hansen Søften 40
405 060923-01 Mille Brandt Frederiksen Odense OBK 40
405 050330-02 Cornelia Bansholt Oxfeldt Gentofte 40
405 070913-01 Sophie la Cour Hillerød 40
405 060224-01 Emma Larsen Aabenraa 40
405 100429-03 Molly Bach Jørgensen Islands Brygge 40
405 090630-01 Sophie Krøyer Petersen Herlev/Hjorten 40
405 031228-08 Julie Yun Mei Jensen Holte 40
405 060222-07 Laura Bruun Brørup 40
405 040316-04 Amanda Rostholm Greve 40
405 030714-12 Cille ekelund Asnæs 40
405 050919-03 Andrea Wittrup Jørgensen Måløv 40
405 080929-04 Ida Ovesen Hammel 40
405 050601-02 Signe Ingemann Sørensen Ledøje-Smørum 40
405 090420-01 Madelene Dam Dybbøl 40
405 050101-32 Isabella Astrup Kolding BK 40
405 050802-06 Thilde Elmkjær Højbjerg 40
405 090615-04 Katrine Jørgensen Storstrømmen-Kippinge 40
405 060821-09 Amelie Strandby Megård Skalborg SK 40
405 030119-02 Caroline Thorsen KBK Kbh. 40
405 070620-01 Jasmin Rasmussen Horsens 40
405 050118-10 Sigrid Norup Egsgaard Hammel 40
405 041127-03 Aya Kirkegaard Grenå 40
405 080724-01 Lærke Schmidt Græsted 40
405 030121-11 Mia Vinding Grindsted BK 40
405 030801-11 Emma Sofie Frewert Andresen Viby J 40
405 040518-04 Anna Ingeborg Nørgaard Jensen Hinnerup 40
405 030331-05 Victoria Lehmann Lillerød 40
405 090216-01 Victoria Francker Solrød Strand 40
405 070626-06 Camilla Møller Skanderborg Badminton 40
405 071006-03 Nanna Byrgiel Bach Hammel 40
405 081030-09 Kathrine Meto-Boisen Vejle 40
405 080811-02 Emma Jonassen Skovshoved 40
405 090129-02 Maya Neuhausen Badminton Roskilde 40
405 060209-04 Laura Lundorff Johannsen Dybbøl 40
405 070524-01 Andrea Leth Fanø 40
405 040811-01 Astrid Kudahl Lyngsø Skalborg SK 40
405 040304-08 Kristine Strømkjær Hørning IF 40
405 060521-04 Caroline Wichmann Solrød Strand 40
405 040821-01 Emma Irring Braüner Højbjerg 40
405 060315-09 Filippa Nordentoft Damborg Greve 40
405 040330-03 Vicky Hoeg Albertsen Lysabild/Tandslet 40
405 030117-02 Alma Korsgaard Ipsen Viby J 40
405 030815-11 Laura Førby Petersen Ikast 40
405 090221-01 Julie Søgaard Rasmussen Kolding BK 40
405 060118-01 Marie Boie Andersen Svenstrup 40
405 080205-01 Nicoline L. Birkelund Brørup 40
405 090808-02 Emma jacobsen Nordbyens Badmintonklub 40
405 091026-01 Marie H. Leth Fanø 40
405 041005-12 Ida Roepstorff Måløv 40
405 060420-01 Amalie Brødbæk NBK Amager 40
405 040710-06 Mathilde Hansen Solrød Strand 40
405 060730-01 Victoria Gregersen Lund Svenstrup 40
405 050130-02 Julia Ringe Måløv 40
405 030625-03 Line Woidemann Trans Badminton Esbjerg 40
405 030121-10 Freja Vinding Grindsted BK 40
405 050616-02 Maja Petersen Hillerød 40
405 060614-01 Anna-Sofie Nielsen Lillerød 40
405 040416-15 Astrid Mikkelsen Rønde Efterskole 40
405 081229-02 Sofia Nielsen Snekkersten 40
405 030720-05 Amalie Sølvsten Rasmussen Galten FS 40
405 030223-05 Emma Ellegaard Larsen Rønde Efterskole 40
405 090707-01 Kamille Kallesøe Dybbøl 40
405 020705-01 Miriam Højriis Silkeborg BK 40
405 030420-03 Cecilie Lundsgaard Svendsen Vanløse 40
405 090412-01 Anna Nordstrøm Dybbøl 40
405 070620-02 Camilla Hilmar Greve 40
405 050413-04 Isabella Milton Solrød Strand 40
405 011028-03 Anne Bøgeskov-Jensen abc Aalborg 40
405 020215-14 Emma Nørregaard Jeppesen Hammel 40
405 020917-08 Nicoline Rue Rasmussen Thorsager Rønde 40
405 021002-01 Nadja Dahl Thiesen Badminton Esbjerg 40
405 030515-02 Sofie Kirstine Bechmann Sørensen Aarhus AB 40
405 030918-06 Marie Støttrup Nissen Rønde Efterskole 40
405 040210-11 Agnes Svolgaard Måløv 40
405 040511-08 Caroline Collstrup Hinnerup 40
405 040615-13 Amalie Rubæk Gade Lindholm 40
405 040628-01 Selma Alstrup Thomsen Randers BK 40
405 050801-06 Thea Ovesen Hammel 40
405 050820-01 Anne Møller Knudsen Badminton Esbjerg 40
405 060411-09 Emma Fjelksted Næstved 40
405 070218-01 Emma Liebach Måløv 40
405 080505-06 Magnolia Bansholt Oxfeldt Gentofte 40
405 080718-01 Nikoline Mejer Nørgaard Gug 40
405 080816-01 Lærke Ø Pedersen Solrød Strand 40
405 090614-01 Clara Fischer-Møller Nivå-Kokkedal 40
405 090722-01 Nicoline Grundtmann Jernløse 40
492 070216-02 Marie Kjer Søften 34
493 110629-01 Venya Gunda KBK Kbh. 33
494 070404-09 Lærke M. Olsen Knudsker 31
495 100112-04 Thilde Mørk Skovshoved 30
496 091119-02 Diya Mary Cherian Nivå-Kokkedal 29
497 070117-05 Avanthika Nair Nivå-Kokkedal 28
497 111007-01 Lærke Kjeldsen Grenå 28
497 090807-04 Laura Lucia Bruun NBK Amager 28
497 091009-04 Anna Jensen Auning 28
501 070623-09 Sophia Gnana Nyborg 27
501 101214-03 Lærke Bie Them Badmintonklub 27
503 080715-05 Lærke Schnedler Sørensen Give 26
503 060102-15 Maria Dorothy Arockiadoss Nivå-Kokkedal 26
503 100328-04 Smilla Schmidt Hansen Tarm 26
503 090309-03 Sisi-Sofie Yan Faaborg 26
503 100117-02 Alberte Brixtofte Rasmussen Lillerød 26
503 050705-17 Clara Lind Christiansen Tst, Tilst 26
503 090911-10 Victoria Pedersen Skibby 26
503 081002-06 Tanvi Krisha Gunda KBK Kbh. 26
503 060510-06 Maria Gravgaard Motionsklubben 88-Thise 26
503 101107-03 Emma Larsen NBK Amager 26
503 051103-08 Olivia Skov Pedersen Tune 26
503 081101-01 Terese Skovby Stubbekøbing 26
503 100526-03 Cornelia Nora Voigt-Møller Højbjerg 26
516 091104-03 Ellen Hartlev Højbjerg 25
516 061010-03 Hanna Østrup-Mortensen Nr. Broby 25
516 081021-05 Lea Bech Andersen Solrød Strand 25
516 070905-13 Cecilie Kunz Nr. Broby 25
516 080515-04 Sofie Ulla Olsen Køge 25
516 060502-03 Liv L. Sørensen Smiff Badminton 25
516 040727-14 Silje Crillesen Slangerup 25
516 070812-08 Mia Bjørnskov Midtmors GIF 25
516 090417-05 Zenia Pettersson Badminton Roskilde 25
516 070116-14 Nanna Schmidt Hansen Tarm 25
516 080618-05 Yashashree Yuvaraj Dubule Ulkebøl 25
516 100701-01 Henriette Hovmand Jernløse 25
516 110219-01 Agnes Gregersen Skovshoved 25
516 050620-02 Marie Skaalum Gødvad, Silkeborg 25
530 070829-12 Sofie Høyer Hvidovre 24
530 050920-15 Nanna Pedersen Knudsker 24
530 070210-09 Freja Marie Kjeldsen Knudsker 24
530 070704-12 Angela Sung Knudsker 24
530 040823-05 Luca L. Sørensen Smiff Badminton 24
530 040106-12 Frida Jørgensen Østbirk 24
530 080519-10 Vigga Gjedde Brøndt Aarhus AB 24
530 080705-10 Ida Holden Give 24
530 100602-02 Frida Grundtdal Nørgaard Højbjerg 24
530 050825-08 Selma Kramer Daugaard Haslev 24
530 080910-05 Tine Hansen Tarm 24
530 070531-08 Freia Løwe Karlslunde 24
530 040124-03 Katrine Rytter Ringive-Lindeballe IF 24
530 120618-01 Jasmina Phakinee Sorheng Hvidovre 24
530 080123-08 Melissa Kristiansen Midtmors GIF 24
530 080428-04 Freja Gravgaard Motionsklubben 88-Thise 24
530 100918-01 Magda Møller Helbæk Motionsklubben 88-Thise 24
530 070615-08 Agnes-Marie Rosendal Knudsker 24
530 080929-07 Caroline Dahl Klitholm Bindslev-Tversted 24
530 071107-10 Trine Brandhøj Sørensen Midtmors GIF 24
530 020121-04 Andrea Ingerslev Andersen Aarhus AB 24
530 070420-02 Kadja Krøjer Svendsen Knudsker 24
530 070623-05 Marie-Louise Timmermann Charlottenlund 24
530 060702-02 Lea Grønvall Jensen Knudsker 24
530 080316-01 Frederikke Hoffmann Haugbølle Kirke Hyllinge 24
530 030905-06 Miriam Í Grótinum Ikast 24
530 080826-06 Emilie Simonnæs Laursen Solbjerg 24
530 070709-15 Hui Didrichsen Kirke Hyllinge 24
530 120103-01 Karla Kjeldtoft Mortensen Fjerritslev 24
530 080927-03 Frida Rasmussen Herlev/Hjorten 24
530 070207-04 Esther Sander-Thomsen Nivå-Kokkedal 24
561 070315-02 Ida Stamm Ønslev-Eskildstrup 23
561 050605-06 Line Alstrup Jensen Tarm 23
561 101021-01 Nynne Klit Kristiansen Midtmors GIF 23
561 070607-10 Nikoline Knudsen Horsens 23
561 061009-06 Marie Kjeldsen Herlev/Hjorten 23
561 060524-03 Katrine True Storstrømmen-Kippinge 23
561 070322-05 Mathilde Andersen Hovedgård 23
561 100516-03 Ida Villalba Wermuth Højbjerg 23
561 060908-08 Caroline Andrea Weltz Straarup Bække 23
561 090622-08 Agnete Lind Effersøe Højbjerg 23
561 080809-02 Karoline Amalie B. Larsen Midtmors GIF 23
561 081006-05 Sofie Mørup Petersen Nivå-Kokkedal 23
561 061222-11 Louise Byrn Nivå-Kokkedal 23
561 070408-05 Lærke Kofoed Mortensen Taastrup TIK 23
561 061116-01 Lucca Mejlvang Bindslev-Tversted 23
561 080129-04 Mathilde Dybro Frederiksen Bindslev-Tversted 23
561 070629-06 Olivia Buchardt Knudsker 23
561 031022-18 Emilia Skøtt Borregaard Herlev/Hjorten 23
561 060205-01 Mathilde Schmidt Badminton Esbjerg 23
561 080308-10 Ronja Jørgensen Ringe 23
561 071210-06 Klara Biering BC37 Amager 23
561 080507-05 Amalie K. Saaby Midtmors GIF 23
561 051221-07 Maria Eidsdal Søften 23
561 071229-06 Aia Sophia Mose Solrød Strand 23
561 060725-04 Olivia Bruntse Ahler Bolbro 23
561 050306-09 Vigga Wei Flindt Allesch Ry 23
561 070907-08 Kirstine Skov Kjærgaard Skanderborg Badminton 23
561 101209-02 Caroline Sommer Olander Højbjerg 23
561 061018-05 Sarah Brünings Ølstykke 23
561 080909-09 Victoria Rubek Bonde Vanløse 23
561 070623-10 Jasmin Nørvig Knudsker 23
561 061214-15 Amelia Widstrup Allinge-S.G. Badminton 23
561 060513-06 Nanna Holm-Berg Jensen Ry 23
561 080712-10 Freja Hansen Herlev/Hjorten 23
561 050312-08 Sofie Laursen Ledøje-Smørum 23
561 060704-04 Anja Sy Tst, Tilst 23
561 070622-13 Marie Kaspersen Klærke-Hansen Skanderborg Badminton 23
561 070802-09 Nanna Larsen NBK Amager 23
561 100109-02 Emmelie Dencker Baggers Larsen Orø 23
561 080626-02 Agnes Jespersen Nykøbing Sj. 23